CTSR0906F-821L
MFR.Part #
CTSR0906F-821L
JLCPCB Part #
C6539168
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
230mA 3.5Ω 820uH ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS