CTSR0906F-681L
MFR.Part #
CTSR0906F-681L
JLCPCB Part #
C5635153
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
250mA 3.2Ω 680uH ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS