CTSR0906F-221L
MFR.Part #
CTSR0906F-221L
JLCPCB Part #
C5973958
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
1Ω 220uH 480mA ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS