CTSR0906F-222L
MFR.Part #
CTSR0906F-222L
JLCPCB Part #
C7235813
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
160mA 2.2mH 8.5Ω ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS