CTRLB9012F-560K
MFR.Part #
CTRLB9012F-560K
JLCPCB Part #
C5603818
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.48mA 180mΩ 56uH ±10% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS