CTSR0906F-182L
MFR.Part #
CTSR0906F-182L
JLCPCB Part #
C7235811
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
1.8mH 170mA 7Ω ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS