CTSR0906F-180M
MFR.Part #
CTSR0906F-180M
JLCPCB Part #
C7117907
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
1.5A 110mΩ 18uH ±20% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS