CTRLB9012F-221K
MFR.Part #
CTRLB9012F-221K
JLCPCB Part #
C6161402
Package
Plugin,D=9mm
Description
1mA 220uH 650mΩ ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS