CTSR0906F-6R8M
MFR.Part #
CTSR0906F-6R8M
JLCPCB Part #
C6490872
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
2.3A 50mΩ 6.8uH ±20% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS