CTSR0906F-152L
MFR.Part #
CTSR0906F-152L
JLCPCB Part #
C5973956
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
1.5mH 180mA 5.2Ω ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS