CTHC2220F-1R0K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTHC2220F-1R0K
JLCPCB Part #
C5604092
Package
2220
Description
1.8A 1uH 30mΩ ±10% 2220 Power Inductors ROHS