CTSR0906F-3R5M
MFR.Part #
CTSR0906F-3R5M
JLCPCB Part #
C6161454
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
2.9A 3.5uH 36mΩ ±20% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS