CTSR0906F-331L
MFR.Part #
CTSR0906F-331L
JLCPCB Part #
C7235815
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
1.3Ω 330uH 400mA ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS