CTTF0201F-5N6J
MFR.Part #
CTTF0201F-5N6J
JLCPCB Part #
C5604110
Package
0201
Description
1.8Ω 130mA 4GHz 5.6nH 8@500MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS