CTSR0906F-680M
MFR.Part #
CTSR0906F-680M
JLCPCB Part #
C6490868
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
350mΩ 68uH 850mA ±20% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS