1120-391K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1120-391K-RC
JLCPCB Part #
C6361521
Package
Plugin,D=20.6mm
Description
1.6A 320mΩ 390uH ±10% Plugin,D=20.6mm Power Inductors ROHS