SRF0504-191Y
MFR.Part #
SRF0504-191Y
JLCPCB Part #
C2651152
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-40℃~+125℃ 125V 190Ω@100MHz 2 20mΩ 50V 5A 600nH@100kHz SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS