4310R-104-221/331
MFR.Part #
4310R-104-221/331
JLCPCB Part #
C1360329
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 200mW 220Ω、330Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays