3386G-1-152
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386G-1-152
JLCPCB Part #
C5494044
Package
Plugin
Description
1 1.5kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors