1120-4R7M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1120-4R7M-RC
JLCPCB Part #
C6383091
Package
Plugin,D=20.6mm
Description
11.4A 4.7uH 5mΩ ±20% Plugin,D=20.6mm Power Inductors ROHS