CD214B-T26CALF
MFR.Part #
CD214B-T26CALF
JLCPCB Part #
C1978809
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 14.2A 26V 32.2V 42.1V 5uA 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS