AM2F-0524SH52Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM2F-0524SH52Z
JLCPCB Part #
C5549387
Package
SIP,32x8.1mm
Description
1 24V 2W 4.5V~5.5V 5.2kV 67% 83mA SIP,32x8.1mm Isolated Power Modules ROHS