AM3F-0524SH52Z
MFR.Part #
AM3F-0524SH52Z
JLCPCB Part #
C7214256
Package
SIP,32x8mm
Description
1 125mA 24V 3W 4.5V~5.5V 5.2kV 69% SIP,32x8mm Isolated Power Modules ROHS