AM2F-1205SH52Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM2F-1205SH52Z
JLCPCB Part #
C5561408
Package
SIP,32x8.1mm
Description
1 10.8V~13.2V 2W 400mA 5.2kV 5V 67% SIP,32x8.1mm Isolated Power Modules ROHS