AM3TW-4812DH35Z
MFR.Part #
AM3TW-4812DH35Z
JLCPCB Part #
C5584215
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 125mA 18V~72V 2 3.5kV 3W 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS