AME15-48S277PEVZ
MFR.Part #
AME15-48S277PEVZ
JLCPCB Part #
C5585572
Package
DIP,62x45mm
Description
1 15W 320mA 48V 85% 85VAC~305VAC DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS