AM5T-2403DH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM5T-2403DH35Z
JLCPCB Part #
C5584607
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-3.3V~3.3V 18V~36V 2 3.5kV 5W 75% 750mA DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS