ASPI-8040LR-3R3N-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-3R3N-T
JLCPCB Part #
C3222010
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
14.9mΩ 3.3uH 9.7A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS