ASPI-8040LR-3R3M-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-3R3M-T
JLCPCB Part #
C3221252
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10.5A 14.9mΩ 3.3uH 9.7A ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS