ASPI-8030LR-220M-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-220M-T
JLCPCB Part #
C6747665
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
132mΩ 2.8A 22uH ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS