ASPI-0428S-151M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-0428S-151M-T
JLCPCB Part #
C187295
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.5Ω 150uH 240mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS