ASPI-8040HS-3R3M-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-3R3M-T
JLCPCB Part #
C3223766
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
17.7mΩ 20A 3.3uH 9.2A ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS