ASPI-8040LR-4R7N-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-4R7N-T
JLCPCB Part #
C3223379
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
22.6mΩ 4.7uH 8.7A 8A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS