AISC-1008HQ-7N8J-T
MFR.Part #
AISC-1008HQ-7N8J-T
JLCPCB Part #
C1333175
Package
SMD,2.1x2.6mm
Description
1.6A 50mΩ 7.8nH ±5% SMD,2.1x2.6mm Power Inductors ROHS