ASPI-1306S-150M-T
MFR.Part #
ASPI-1306S-150M-T
JLCPCB Part #
C1332050
Package
SMD,15.2x18.5mm
Description
15uH 3.4A 7A 7MHz ±20% SMD,15.2x18.5mm Inductors (SMD) ROHS