AISC-1008HQ-12NJ-T
MFR.Part #
AISC-1008HQ-12NJ-T
JLCPCB Part #
C2049224
Package
SMD,2.1x2.6mm
Description
1.5A 12nH 60mΩ ±5% SMD,2.1x2.6mm Power Inductors ROHS