AISC-1008HQ-82NJ-T
MFR.Part #
AISC-1008HQ-82NJ-T
JLCPCB Part #
C1333171
Package
SMD,2.1x2.6mm
Description
160mΩ 1A 82nH ±5% SMD,2.1x2.6mm Power Inductors ROHS