AISC-1008HQ-56NJ-T
MFR.Part #
AISC-1008HQ-56NJ-T
JLCPCB Part #
C2049220
Package
SMD,2.1x2.6mm
Description
1.2A 120mΩ 56nH ±5% SMD,2.1x2.6mm Power Inductors ROHS