AISC-1008HQ-68NJ-T
MFR.Part #
AISC-1008HQ-68NJ-T
JLCPCB Part #
C1330192
Package
SMD,2.1x2.6mm
Description
1.15GHz 1A 68nH 80@350MHz ±5% SMD,2.1x2.6mm Inductors (SMD) ROHS