AISC-1008HQ-47NJ-T
MFR.Part #
AISC-1008HQ-47NJ-T
JLCPCB Part #
C2044526
Package
SMD,2.1x2.6mm
Description
1.2A 1.45GHz 47nH 75@350MHz ±5% SMD,2.1x2.6mm Inductors (SMD) ROHS