IGL65R140D2XUMA1
MFR.Part #
IGL65R140D2XUMA1
JLCPCB Part #
C48010415
Description
-55℃~+150℃ 0.31pF 1.2V 1.8nC 133pF 13A 140mΩ 22pF 47W 650V E-mode N-Channel TSON-8 GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS