IGL65R080D2XUMA1
MFR.Part #
IGL65R080D2XUMA1
JLCPCB Part #
C48009668
Description
-55℃~+150℃ 0.54pF 1.2V 18A 240pF 3.3nC 40pF 650V 80mΩ 81W E-mode TSON-8 GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS