IGL65R055D2XUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IGL65R055D2XUMA1
JLCPCB Part #
C48010609
Package
TSON-8
Description
-55℃~+150℃ 0.77pF 1 N-channel 1.2V 111W 22A 340pF 4.7nC 55mΩ 57pF 650V E-mode N-Channel TSON-8 GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS