IGL65R110D2XUMA1
MFR.Part #
IGL65R110D2XUMA1
JLCPCB Part #
C48009876
Description
-55℃~+150℃ 0.39pF 1.2V 110mΩ 16A 170pF 2.4nC 29pF 59W 650V E-mode TSON-8 GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS