IGLR65R270D2XUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IGLR65R270D2XUMA1
JLCPCB Part #
C44179919
Package
TSON-8
Description
-55℃~+150℃ 0.17pF 1.2V 12pF 1nC 270mΩ 28W 650V 7.2A 74pF E-mode TSON-8 GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS