IGLR65R140D2XUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IGLR65R140D2XUMA1
JLCPCB Part #
C43313398
Package
TSON-8
Description
-55℃~+150℃ 0.31pF 1.2V 1.8nC 13A 140mΩ 155pF 22pF 47W 650V E-mode TSON-8 GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS