E32D101HPN393MDE3U
MFR.Part #
E32D101HPN393MDE3U
JLCPCB Part #
C3815293
Package
Bolt,D63.5xL142.88mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 142.88mm 2000hrs@105℃ 28.58mm 31.82A@120Hz 39000uF 6.3mΩ@120Hz 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS