CGS253U075W5L
MFR.Part #
CGS253U075W5L
JLCPCB Part #
C3814914
Package
Bolt,D63.5xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 11.7A@120Hz 142.88mm 2000hrs@85℃ 24mΩ@120Hz 25000uF 28.58mm 63.5mm 75V 螺栓,D63.5xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS