E36D551HPN392MEM9U
MFR.Part #
E36D551HPN392MEM9U
JLCPCB Part #
C3813697
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 219mm 31.75mm 3900uF 550V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS