E32D401LPN851TDE3U
MFR.Part #
E32D401LPN851TDE3U
JLCPCB Part #
C3813009
Package
Bolt,D63.5xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 142.88mm 2000hrs@105℃ 28.58mm 400V 63.5mm 850uF 螺栓,D63.5xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS